NBBU Kenteq Normering Arbeid

Ons team

Neem vrijblijvend contact op met een van onze specialisten voor de verschillende vakdisciplines.

    Manuel Jimenez (vestiging Borne)
    Werktuigbouwkunde

    manuel@t-pion.nl

    085 049 96 50

 

 

 Erwin Natrop (vestiging Borne) 
 
Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek

 erwin@t-pion.nl

085 049 96 50

 

 

 Ilse Munsterhuis (vestiging Borne)
 Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek
 
 ilse@-t-pion.nl
 
 085 049 96 50
 
 
 
 
 
  Mart Sleiderink (vestiging Borne) 
  Installatietechniek | Elektrotechniek | Werktuigbouw

  mart@t-pion.nl

  085 049 96 50

 

 

 Robert Huis in't Veld (vestiging Borne) 
 
Installatietechniek | Elektrotechniek | Werktuigbouw

 robert@t-pion.nl

 085 049 96 50

 

 

  Anouk de Reus (vestiging Arnhem)
  Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek
  anouk@t-pion.nl

  085 - 049 96 50

 

 

   

 Kathi Aengeneyndt

 Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek

 kathi@t-pion.nl

 085 049 96 50

 

 

 Avennes Krabbenbos (vestiging Borne)
 Marketing
 
 avennes@t-pion.nl

 085 049 96 50

 
 
 
 
  Elsbeth Hopman (vestiging Borne en Arnhem)
  Vestigingsassistente

  elsbeth@t-pion.nl

  085 049 96 50

 

 

 

 
 
 
 
  

 

 

Laatste tweets

tpionbv
#Vacature: Sales Engineer https://t.co/zqBlokz04E #Borne
2 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Service Engineer CW https://t.co/tzfexl78cM #Borne
2 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Project Engineer Control M/V https://t.co/iBB9noBd5H #Giesbeek
3 jaar geleden

Laatste vacatures

Lasser MIG/MAG
Vestiging: Almelo | Branche: Werktuigbouw
Allround monteurs (Storingsmonteurs en Machinebouwers )
Vestiging: Arnhem/ Apeldoorn/ Zwolle | Branche: Installatietechniek
CNC Frezer
Vestiging: Leerdam | Branche: Anders

Medewerker aan het woord: Erik

" Na een aantal jaren met plezier bij mijn vorige baas als zelfstandig CNC frezer te hebben gewerkt, was ik toe aan een andere technische uitdaging. Via een oud collega werd ik getipt om eens contact met T-Pion op te nemen.  Zij zouden de kennis en ervaring hebben in het bemiddelen van technische vakkrachten. Na een prettig en informatief gesprek op kantoor te Borne werd mij duidelijk dat ik bij T-Pion aan het goede adres was...

 

» lees verder

Het gewenste resultaat bereiken wij samen

Gullimex BV
Unica
Dalkia
Hawo
Stork
De Groot
ESPS
Nijl
Almi
Brinks
Wolter en Dros
Cofely
Van Losser
Hemabo
Pontus
Bouman
Bons en Evers
Heerbaart
GEA
Hitech Group
HP Valves
Pentair
Kara
Saint Gobain
Siemens
VDL
Dutch-Shape
vescon