NBBU Kenteq Normering Arbeid

Ons team

Neem vrijblijvend contact op met een van onze specialisten voor de verschillende vakdisciplines.

    Manuel Jimenez (vestiging Borne)
    Werktuigbouwkunde

    manuel@t-pion.nl

    06-28 676 378

 

    Erwin Natrop (vestiging Borne)
    Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek

    erwin@t-pion.nl

    06-22 396 196

 

   Ronald van Rangelrooij (vestiging Arnhem)
   Installatietechniek | Civiele Techniek | Elektrotechniek | (Werktuig)Bouwkunde 

   ronald@t-pion.nl

   06-83 915 041

 

  Anouk de Reus (vestiging Arnhem)
  Installatietechniek | Civiele Techniek | Elektrotechniek | (Werktuig)Bouwkunde 

  anouk@t-pion.nl

  06-48930819 

   

  Elsbeth Hopman (vestiging Borne en Arnhem)
  Vestigingsassistent  

  elsbeth@t-pion.nl

  074-760 1000

 

  Mart Sleiderink (vestiging Borne) 
  Installatietechniek | Elektrotechniek | Werktuigbouw

  mart@t-pion.nl

  06-53220472 

   

Laatste tweets

tpionbv
#Vacature: Sales Engineer https://t.co/zqBlokz04E #Borne
1 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Service Engineer CW https://t.co/tzfexl78cM #Borne
1 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Project Engineer Control M/V https://t.co/iBB9noBd5H #Giesbeek
2 jaar geleden

Laatste vacatures

Lasser MIG/MAG
Vestiging: Almelo | Branche: Werktuigbouw
Allround monteurs (Storingsmonteurs en Machinebouwers )
Vestiging: Arnhem/ Apeldoorn/ Zwolle | Branche: Installatietechniek
CNC Frezer
Vestiging: Leerdam | Branche: Anders

Medewerker aan het woord: Erik

" Na een aantal jaren met plezier bij mijn vorige baas als zelfstandig CNC frezer te hebben gewerkt, was ik toe aan een andere technische uitdaging. Via een oud collega werd ik getipt om eens contact met T-Pion op te nemen.  Zij zouden de kennis en ervaring hebben in het bemiddelen van technische vakkrachten. Na een prettig en informatief gesprek op kantoor te Borne werd mij duidelijk dat ik bij T-Pion aan het goede adres was...

 

» lees verder

Het gewenste resultaat bereiken wij samen

Gullimex BV
Unica
Dalkia
Hawo
Stork
De Groot
ESPS
Nijl
Almi
Brinks
Wolter en Dros
Cofely
Van Losser
Hemabo
Pontus
Bouman
Bons en Evers
Heerbaart
GEA
Hitech Group
HP Valves
Pentair
Kara
Saint Gobain
Siemens
VDL
Dutch-Shape
vescon