NBBU Kenteq Normering Arbeid

Ons team

Neem vrijblijvend contact op met een van onze specialisten voor de verschillende vakdisciplines.

    Manuel Jimenez (vestiging Borne)
    Werktuigbouwkunde

    manuel@t-pion.nl

    06-28 676 378

 

    Erwin Natrop (vestiging Borne)
    Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek

    erwin@t-pion.nl

    06-22 396 196

 

  Anouk de Reus (vestiging Arnhem)
  Installatietechniek | Civiele Techniek | Elektrotechniek | (Werktuig)Bouwkunde 

  anouk@t-pion.nl

  06-48 930 819 

   

  Elsbeth Hopman (vestiging Borne en Arnhem)
  Vestigingsassistente

  elsbeth@t-pion.nl

  074-760 1000

 

 Annegreet Klaassen (vestiging Borne en Arnhem)
 Vestigingsassistente 
 
 annegreet@t-pion.nl
 
 074-760 1000
 
 
  Mart Sleiderink (vestiging Borne) 
  Installatietechniek | Elektrotechniek | Werktuigbouw

  mart@t-pion.nl

  06-53 220 472 

   

 Ilse Munsterhuis (vestiging Borne)
 Werktuigbouwkunde | Industriële Automatisering | Elektrotechniek
 
 ilse@-t-pion.nl
 
 074-760 1000
 

 Avennes Krabbenbos (vestiging Borne)
 Marketing
 
 avennes@t-pion.nl

 074-760 1000

 
 

Laatste tweets

tpionbv
#Vacature: Sales Engineer https://t.co/zqBlokz04E #Borne
1 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Service Engineer CW https://t.co/tzfexl78cM #Borne
2 jaar geleden
tpionbv
#Vacature: Project Engineer Control M/V https://t.co/iBB9noBd5H #Giesbeek
2 jaar geleden

Laatste vacatures

(Junior) Intercedent
Vestiging: T-Pion Arnhem | Branche: Anders
Lasser MIG/MAG
Vestiging: Almelo | Branche: Werktuigbouw
Allround monteurs (Storingsmonteurs en Machinebouwers )
Vestiging: Arnhem/ Apeldoorn/ Zwolle | Branche: Installatietechniek

Opdrachtgever aan het woord: VESCON

" Vescon B.V. is een veelzijdig bedrijf, dat zich specialiseert in RVS Tank en apparatenbouw. Kwaliteit en betrouwbaarheid in levering staat bij ons hoog in het vaandel. T-Pion is een oprecht geinteresseerde partner die gericht opzoek gaat naar de juiste persoon voor de vacature. Door het stellen van de juiste vragen en een goede screening worden alleen de echt potentiele kandidaten voorgesteld. Wij als Vescon hebben hier inmiddels de vruchten van mogen plukken en hebben reeds meerdere nieuwe medewerkers via T-Pion mogen verwelkomen."

» lees verder

Het gewenste resultaat bereiken wij samen

Gullimex BV
Unica
Dalkia
Hawo
Stork
De Groot
ESPS
Nijl
Almi
Brinks
Wolter en Dros
Cofely
Van Losser
Hemabo
Pontus
Bouman
Bons en Evers
Heerbaart
GEA
Hitech Group
HP Valves
Pentair
Kara
Saint Gobain
Siemens
VDL
Dutch-Shape
vescon